Currency 

  
   Your cart
 
   Items:
   0 items
 
   Total
   0,00 zł
   Your cart
 
   Items:
   0 items
 
   Total
   0,00 zł
   Your cart
 
   Items:
   0 items
 
   Total
   0,00 zł
   
    Company  Plants Pond  Garden   Lake   Pool   Fountain   Wyprzedaż   Advices   Galleries 
     Log in >>>
Sorry, your browser doesn't support Java(tm).

 

oczka wodne, stawy kąpielowe, strumyki, kaskady

Firma AQUAFLORA zajmuje się projektowaniem, wykonywaniem i pielęgnacją ogrodów wodnych - oczek wodnych, stawów, kaskad, strumyków, wodospadów, fontann, oczek wodnych na taras/balkon.

Nasze doświadczenie w tej dziedzinie pozwoli na szybką i kompleksową realizację Państwa projektu. Z naszą pomocą najskrytsze Państwa marzenia staną się rzeczywistością.

Kompleksowa działalność naszej firmy pozwoli Państwu powierzyć nam każde zadanie, począwszy od projektu, poprzez realizację aż do prac pielęgnacyjnych gotowej inwestycji.

 

 

wyposażenie oczka wodnego, ogrodu

Firma AQUAFLORA proponuje Państwu najnowsze rozwiązania z zakresu oświetlenia ogrodu i oczka wodnego. Zainstalowane w ogrodzie światło wprowadzi magiczny nastrój i dozę tajemnicy. Sprawi, że poczują się Państwo dumni ze swojego, atrakcyjnego ogrodu. Jednocześnie wprowadzone oświetlenie ścieżek gwarantuje bezpieczeństwo domowników.

Proponujemy także Państwu wysokiej klasy asortyment do oczek wodnych oraz ogrodów produkowany przez najlepsze światowe firmy. W każdej chwili służymy radą przy doborze sprzętu oraz w trakcie jego instalacji. Gwarantujemy pełną satysfakcję podczas użytkowania zaproponowanych produktów.

W naszej ofercie odnajdą Państwo szeroki asortyment niezbędny do budowy oczek wodnych. Naszym klientom proponujemy dogodne rozwiązania przy użyciu nowoczesnych i trwałych materiałów.

 

nawadnianie ogrodu

Firma AQUAFLORA zajmuje się dystrybucją i instalacją automatycznych systemów nawadniania. Zamontowany system nawadniający to wygodny sposób na pielęgnację naszego ogrodu. Komfortowe nawadnianie to doskonałe rozwiązanie dla każdego ogrodu.

 

 

 

pielęgnacja oczka wodnego, ogrodu

Firma świadczy usługi związane z zagospodarowaniem terenów zieleni - obsadzanie ogrodu roślinnością, zakładanie, pielęgnowanie i nawadnianie trawników, wrzosowisk, budowa ścieżek ogrodowych, schodów, skalniaków , mostków, pomostów.

 

 

 

Świadczymy usługi w zakresie pielęgnacji Państwa ogrodu.

 

Oferta handlowa jest aktualizowana na bieżąco. Ceny zawarte na stronie są cenami brutto.

W przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji

tel. 0501079419

 

   Terms   Privacy   Security   Contact usEsc zamyka okno
Esc zamyka okno