Currency 

  
   Your cart
 
   Items:
   0 items
 
   Total
   0,00 zł
   Your cart
 
   Items:
   0 items
 
   Total
   0,00 zł
   Your cart
 
   Items:
   0 items
 
   Total
   0,00 zł
   
    Company  Plants Pond  Garden   Lake   Pool   Fountain   Wyprzedaż   Advices   Galleries 
     Log in >>>
 

Historia firmy AQUAFLORA 

Pierwsze oczko wodne zrealizowaliśmy w 1989 roku. Od tego czasu technologia budowy stawów wielokrotnie się zmieniała. Jednak my bezustannie sięgamy po coraz nowsze rozwiązania wykorzystywane w ogrodnictwie. W naszych realizacjach łączymy wieloletnie doświadczenie z nowoczesną techniką, jednocześnie stosując najlepsze światowe i europejskie materiały.

Oferowane przez nas produkty do zastosowania w oczkach wodnych oraz ogrodach pochodzą od europejskich producentów takich jak: Oase, FIAP, GARDENA, Haissner, AQUA SZUT, AQUAEL, Tropical, Firestone (membrany EPDM). Nasza firma jest również producentem roślinności wodnej, skalnej oraz rabatowej.Rozwój firmy:

1989 – pierwsza realizacja oczka wodnego.

1992 – rozpoczęcie działań związanych z produkcją roślinności.

1995 – poszerzenie działalności o zagospodarowanie i pielęgnację ogrodów oraz terenów zielonych.

2003 – wprowadzenie certyfikatu jakości AQUAFLORA (gwarancja oraz bezpłatny serwis na wykonane usługi).

2004 – uruchomienie sklepu internetowego www.aquaflora.pl.

2007 – rozpoczęcie importu produktów światowych producentów.

2007 – ACCS (AQUAFLORA Customer Care Service) – wprowadzenie własnego systemu wspomagajęcego obsługę Klientów.

2008 – wprowadzenie programów bonusowych dla stałych Klientów.

2009 – wprowadzenie gwarancji czystości wody AQUAFLORA.

2009 – rozszerzenie działalności firmy o kolejne gałęzie związane z urządzaniem ogrodu i domu.Rozwój technologii w firmie:

1989 – pierwsza realizacja oczka wodnego. Oczko wodne wykonane całkowicie z betonu. Wykonane wraz z kaskadą o wysokości ok. 2m (ostatni stopień kaskady, z którego woda spływa do zbiornika znajduje się na wysokości 1m). Oczko serwisowane przez naszą firmę funkcjonuje do dnia dzisiejszego.

1995 – oczka wodne wykonane z folii PE (polietylen). Zastosowany materiał umożliwiał swobodę kształtów podczas projektowania i realizacji zbiorników wodnych. Niestety folia PE utrudniała wykonanie jakichkolwiek napraw uszczelniających.

1998 – oczka wodne wykonane z folii PCV (polichlorek winylu). Bardzo dobre właściwości kształtowania materiału w średnich temperaturach. Łatwość wykonania wszelkich prac naprawczych zbiornika.

2001 – oczka wodne wykonane z membrany EPDM. Bardzo dobre właściwości kształtowania materiału nawet w niskich temperaturach. Łatwość wykonania wszelkich prac naprawczych zbiornika.Na wszystkie zrealizowane przez naszą firmę projekty otrzymujecie Państwo 12 miesięczną gwarancję wraz z serwisem sezonowym.

 

   Terms   Privacy   Security   Contact usEsc zamyka okno
Esc zamyka okno